Program

Ljubljana

  • Osebna svetovanja

    med 13:00 in 17:00

    Svetovalci:

    • Janez Lužar,  Mojca Trdin (FURS)
    • Vesna Žitnik (ZRSZ)
    • Nataša Šircelj, Blanka Tome (Ajpes)
    • Tadeja Lukan (ZZZS)
    • Magdalena Zupanc (OZS)
    • Bogdana Rejc (DATA)
    • Tanja Jamnik (GZS)

  • Predstavitev dobrih poslovnih praks

    Skupna okrogla miza: 13:00 do 14:30

    Sodelujoči:

    • Tomaž Stritar, Alenka Blazinšek (D-Plac in Zavod Nefiks) (Socialno podjetništvo)
    • Marta Turk (GZS ZOR) in Tina Fortič (Network MEMA) (Ženske v podjetništvu)
    • Ante Milevoj (GZS CEMP) (Internacionalizacija)

Murska Sobota

  • Osebna svetovanja

    med 13:00 in 17:00

    Svetovalci:

    • Nataša Banič, Nada Farič (FURS)
    • Rija Srkoč (ZRSZ)
    • Klavdija Gjergjek (Ajpes)
    • Martina Copot (ZZZS)
    • Jožica Toplak (RA Sinergija)

  • Predstavitev dobrih poslovnih praks

    Skupna okrogla miza: 13:00 do 14:30

    Sodelujoči:

    • Tomaž Rous, ZRIRAP, Zavod za raziskovanje in razvijanje alternativnih praks s.p. (Socialno podjetništvo)
    • Monika Horvat, Agencija KUKA s.p. (Ženske v podjetništvu)
    • Janez Tišler, NIROS kovinarstvo, s.p. (Internacionalizacija)

Maribor

  • Osebna svetovanja

    med 13:00 in 17:00

    Svetovalci:

    • Tatjana Sodin, Irena Kerec (FURS)
    • Karmen Brešan (ZRSZ)
    • Mag. Ivan Kokol, Mirjana Vodopivec (Ajpes)
    • Olga Jakopanec (ZZZS)
    • Viktorija Vodušek (OZS)
    • Vesna Filipović, Suzana Triplat (Ekonomski institut Maribor)

  • Predstavitev dobrih poslovnih praks

    13:00 -13:45 Internacionalizacija

    Sodelujoči:

    • Sebastijan Mulec FINAL inženiring d.o.o.
    • Danilo Senegačnik, Vodovodne, plinske in sanitarne inštalacije s.p.

    14:00 - 15:00 Ženske v podjetništvu

    Sodelujoči:

    •  mag. Vida Perko, Ekonomski institut Maribor d.o.o.
    • Natalija Jelušič - BabićJ, ENA storitve posredništvo pri prodaji  s.p.
    • Šiviljstvo,  Pivec Suzana  s.p.
    • Jožica Coif, ALZIS pogrebne storitve – s.p.

    15:15 - 16:00 Socialno podjetništvo

    Sodelujoči:

    • Mirjana Mladič, Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA in socialna podjetja iz Tkalke

Radovljica

  • Osebna svetovanja

    med 13:00 in 17:00

    Svetovalci:

    • Vlasta Srebotnjak in Natalija Blažič (FURS)
    • Katarina Kavčič (ZRSZ)
    • Sonja Rozman  (Ajpes)
    • Renata Praća (ZZZS)
    • Petra Ambrožič (OZS)
    • Eldina Osatovič (Razvojna agencija Zgornje Gorenjske))
  • Predstavitev dobrih poslovnih praks

    13.00 – 13.30 – Socialno podjetništvo

      • Vida Kokalj

        14.00 – 14.30 – Mladi v podjetništvu

          • Petra Škarja, 5KA Izobraževanje, s.p

            15.00 – 15.30 – Inovativna podjetja, ki se širijo na tuje trge

            • Boža Kovač, K&Z, Svetovanje za razvoj d.o.o.

          Nova Gorica

          • Osebna svetovanja

            med 13:00 in 17:00

            Svetovalci:

            • Vlasta Stopar, Barbara Piculin (FURS)
            • Vanja Nardin Ukmar (ZRSZ)
            • Tanja Pavlovič (Ajpes)
            • Mateja Simčič Brecelj, Darja Todorovič (ZZZS)
            • Aljana Skok (OZS)
            • Amelija Skomina-Zorn, Bruno Mihelj (RRA Severne Primorske)

          • Predstavitev dobrih poslovnih praks

            14:00 -14:45 Socialno podjetništvo in internacionalizacija

              • Lilijana Brajlih, POTENCIAL, Inštitut za revitalizacijo podeželja,
              • Sonja Šinigoj, SAOP d.o.o.

              15:00 - 15:45 Ženske v podjetništvu
              • Kristina Jug, EDITOR d.o.o.
              • Andreja Vilhar, SPORTER d.o.o.
              • Irena Silič Torkar, MANIPEDISPA s.p.

            Novo mesto

            • Osebna svetovanja

              med 13:00 in 17:00

              Svetovalci:

              • Matjaž Prešern, Tatjana Hribar (FURS)
              • Andreja Furar (ZRSZ)
              • SašaCotič Markovič, Marija Bratkovič(Ajpes)
              • Ermin Taraniš (ZZZS)
              • Jožica Bajuk, Tatjana Aupič, Breda Koncilja (OZS)
              • Darja Smiljić (RC-NM)

            • Predstavitev dobrih poslovnih praks

              Skupna okrogla miza: 15:00 do 17:00

              Sodelujoči:

                • Mojca Žganec Metelko, KNOF Zavod za kreativni razvoj Sevnica - socialno podjetje (socialno podjetništvo)
                • Matic Vidic, Ekovizija d.o.o. (socialno podjetništvo)
                • Silvija Špehar, Kanas d.o.o. (ženske v podjetništvu)
                • Alen Kambič, A-SPRINT d.o.o. (internacionalizacija)
                • Stanislav Malerič, KMS Malerič d.o.o. ter predstavnik Turizma Malerič (internacionalizacija)
                • Janez Planinšek, Total d.o.o.  Novo mesto (internacionalizacija)

                Celje

                • Osebna svetovanja

                  med 13:00 in 17:00

                  Svetovalci:

                  • Lidija Šarlah in Simona Lapornik (FURS)
                  • Karmen Leskošek (ZRSZ)
                  • Nataša Zalokar   (Ajpes)
                  • Darja Trbojevič (ZZZS)
                  • Simona Zupanc (OZS)
                  • Polona Klokočovnik (ŠC Slovenske Konjice-Zreče)

                • Predstavitev dobrih poslovnih praks

                  Skupna okrogla miza: 13:00 do 15:00

                  Sodelujoči:

                    • Samo Cafnik, Kooperativa Zebra (socialno podjetništvo)
                    • Alenka Vodončnik, Agencija AVE (ženske v podjetništvu)
                    • Blaž Zafošnik, Viard.o.o. (internacionalizacija)

                    Velenje

                    • Osebna svetovanja

                      med 13:00 in 17:00

                      Svetovalci:

                      • Frida Gorčan in Helena Selič (FURS)
                      • Lili Grazer (ZRSZ)
                      • Marija Močnik (Ajpes)
                      • Zoran Breznik (ZZZS)
                      •  Maja Šavc (OZS)
                      • Klavdija Šemenc (Savinjsko-Šaleška Območna razvojna agencija)
                    • Predstavitev dobrih poslovnih praks

                      14:00 -14:45 Socialno podjetništvo in internacionalizacija

                        • Katarina Hriberšek, Društvo brezposelnih Slovenije - servis dela, socialno podjetje
                        • Nataša Atelšek, Mizarstvo Atelšek
                        • Franc Krevzel, KREVZEL INSTALACIJE, storitve d.o.o

                          15:00 - 15:45 Ženske v podjetništvu

                            • Laura Rednak, Plastika Skaza d.o.o.
                            • Nastja Kramer, Malincad.o.o.

                            Ptuj

                            • Osebna svetovanja

                              med 13:00 in 17:00

                              Svetovalci:

                              • Erika Pavalec in Štefka Klalj (FURS)
                              • Janez Horvat (ZRSZ)
                              • Franc Drevenšek (Ajpes)
                              • Damjan Zamuda (ZZZS)
                              • Jadranka Kranjc (ZRS Bistra Ptuj)

                            • Predstavitev dobrih poslovnih praks

                              Skupna okrogla miza: 13:00 do 14:30

                              Sodelujoči:

                                • Andreja Komel Erbanno, posredništvo pri sklepanju poslov, s.p. (ženske v podjetništvu)
                                • Damjan Habjanec, Reseda, d.o.o.(internacionalizacija)
                                • Lina.Habjančič, Zadruga Konopko, zadruga za razvoj trajnostne pridelave in predelave konoplje z.o.o., socialno podjetje (socilano podjetništvo)

                                Koper

                                • Osebna svetovanja

                                  med 13:00 in 17:00

                                  Svetovalci:

                                  • Dunja Mohorčič, Milojka Vatovec (FURS)
                                  • Goran Slijepčević (ZRSZ)
                                  • Lidija Pahor, Marina Gojtanić (Ajpes)
                                  • Tina Flego (ZZZS)
                                  • Marija Rogan Šik (OZS)
                                  • Vlasta Starc (RRC-KP)
                                • Predstavitev dobrih poslovnih praks

                                  14:00 -14:45 Socialno podjetništvo in internacionalizacija

                                    • Bojan Mevlja, Središče Rotunda
                                    • Moreno Rodman, Sorgod.o.o.

                                    15:00 - 15:45 Ženske v podjetništvu

                                    •  Tina Bačić, Kreatina s.p.
                                    • Janja Novoselc, Kaspr s.p.