Vsebinska podpora AJPES

Dosegljivost: od 8:00 do 15:00

Kontakti oseb za vsebinsko pomoč

Enota Kontaktni podatki
Izpostava Celje
Katja Premuš
katja.premus@ajpes.si
03 426 73 24
Izpostava Celje
Nataša Zalokar
natasa.zalokar@ajpes.si
03 426 73 52
Izpostava Koper
Lidija Pahor
lidija.pahor@ajpes.si
05 612 10 20
Izpostava Koper
Marina Gojtanič
marina.gojtanic@ajpes.si
05 612 10 21
Izpostava Kranj
Dragica Govekar
dragica.govekar@ajpes.si
04 281 09 33
Izpostava Kranj
Sonja Rozman
sonja.rozman@ajpes.si
04 281 09 37
Izpostava Krško
Štefanija Kosovan
stefanija.kosovan@ajpes.si
07 488 29 30
Izpostava Ljubljana
Vesna Porenta
vesna.porenta@ajpes.si
01 583 33 20
Izpostava Ljubljana
Urška Knez
urska.knez@ajpes.si
01 583 33 25
Izpostava Maribor
Doroteja Kirbus
doroteja.kirbus@ajpes.si
02 235 25 29
Izpostava Maribor
Franc Drevenšek
franc.drevensek@ajpes.si
02 235 25 28
Izpostava Murska Sobota
Julijana Meckar
julijana.meckar@ajpes.si
02 530 09 68
Izpostava Nova Gorica
Tanja Pavlovič
tanja.pavlovic@ajpes.si
05 338 62 10
Izpostava Novo mesto
Marija Bratkovič
marija.bratkovic@ajpes.si
07 391 34 13
Izpostava Novo mesto
Saša Cotič Markovič
sasa.markovic@ajpes.si
07 391 34 12
Izpostava Postojna
Nataša Ostanek
natasa.ostanek@ajpes.si
05 700 07 43
Izpostava Trbovlje
Joži Vran
jozi.vran@ajpes.si
03 562 58 03
Izpostava Velenje
Marija Močnik
marija.mocnik@ajpes.si
03 898 75 10
Izpostava Velenje
Tanja Žnidarko
tanja.znidarko@ajpes.si
03 898 75 04
Centrala
Veruška Metelko
veruska.metelko@ajpes.si
01 477 41 99
Centrala
Barbara Klepač
barbara.klepac@ajpes.si
01 477 42 69