Vsebinska podpora AJPES

Dosegljivost: od 8:00 do 15:00

Kontakti oseb za vsebinsko pomoč (osveženo 20.3.2020.)

Enota Kontaktni podatki
Izpostava Celje
Katja Premuš
katja.premus@ajpes.si
03 426 73 24
Izpostava Celje
Maja Skaza
maja.skaza@ajpes.si
03 426 73 28
Izpostava Koper
Lidija Pahor
lidija.pahor@ajpes.si
05 612 10 20
Izpostava Koper
Slavica Kocjančič
slavica.kocjancic@ajpes.si
05 612 10 14
Izpostava Kranj
Dragica Govekar
dragica.govekar@ajpes.si
04 281 09 33
Izpostava Kranj
Miran Dolenc
miran.dolenc@ajpes.si
04 281 09 32
Izpostava Krško
Andreja Papež 
andreja.papez@ajpes.si
07 488 92 34
Izpostava Ljubljana
Vesna Porenta
vesna.porenta@ajpes.si
01 583 33 20
Izpostava Ljubljana
Urška Knez
urska.knez@ajpes.si
01 583 33 25
Izpostava Ljubljana
Sabina Kendić
sabina.kendic@ajpes.si
01 583 33 49
Izpostava Ljubljana
 Mojca Sonc Avsec 
mojca.avsec@ajpes.si
01 583 33 55
Izpostava Ljubljana
Marija Ribarič
marija.ribaric@ajpes.si
01 583 33 23
Izpostava Ljubljana
Blanka Tome
blanka.tome@ajpes.si
01 583 33 81
Izpostava Maribor
Doroteja Kirbus
doroteja.kirbus@ajpes.si
02 235 25 29
Izpostava Maribor
Franc Drevenšek
franc.drevensek@ajpes.si
02 235 25 28
Izpostava Maribor
Mirjana Vodopivec
mirjana.vodopivec@ajpes.si
02 235 25 23
Izpostava Maribor
Mojca Škarabot
mojca.skarabot@ajpes.si
02 235 25 15
Izpostava Murska Sobota
Julijana Meckar
julijana.meckar@ajpes.si
02 530 09 68
Izpostava Nova Gorica
Tanja Pavlovič
tanja.pavlovic@ajpes.si
05 338 62 10
Izpostava Nova Gorica
Nežika Kavčič
nezika.kavcic@ajpes.si
05 338 62 18
Izpostava Novo mesto
Manica Rozman
manica.rozman@ajpes.si
07 391 34 13
Izpostava Novo mesto
Saša Cotič Markovič
sasa.markovic@ajpes.si
07 391 34 12
Izpostava Novo mesto
Alenka Strgar
alenka.strgar@ajpes.si 
07 391 34 06
Izpostava Postojna
Nataša Ostanek
natasa.ostanek@ajpes.si
05 700 07 43
Izpostava Trbovlje
Joži Vran
jozi.vran@ajpes.si
03 562 58 03
Izpostava Velenje
Simona Podgoršek
simona.podgorsek@ajpes.si
03 898 75 01
Centrala
Martina Učak
martina.ucak@ajpes.si
01 477 42 53
Centrala
Veruška Metelko
veruska.metelko@ajpes.si
01 477 41 99
Centrala
Polonca Bogataj
polonca.bogataj@ajpes.si
01 477 41 08