Vsebinska podpora FURS

Dosegljivost:

  • Ponedeljek od 8. do 12. ure in od 13. do 15. ure
  • Torek od 8. do 12. ure in od 13. do 15. ure
  • Sreda od 7. do 12. ure in od 13. do 17. ure
  • Petek od 8. do 13. ure

Kontakti oseb za vsebinsko pomoč

Enota Kontaktni podatki
Brežice
Zdenka Weiss
zdenka.weiss@gov.si
07 46 20 162
Ljubljana
Marta Mencin
marta.mencin@gov.si
01 36 93 582
Maribor
Petra Javor
petra.javor@gov.si
02 23 56 927
Hrastnik
Romana Ahlin
romana.ahlin@gov.si
03 56 42 194
Velenje
Tanja Meža
tanja.meza@gov.si
03 89 61 792
Dravograd
Alenka Mazgan
alenka.mazgan@gov.si
02 87 23 046
GFU (vpis v DR)
Lili Tancar
lili.tancar@gov.si
01 47 82 894
GFU (DO in IPDO)
Branka Nagode
branka.nagode@gov.si
01 47 83 848
GFU (DDV-P2)
Klicni center za DDV
08 200 1002
tehnična pomoč eDavki
Evem.durs@gov.si
01 40 00 145